Jump to content
Male HQ

Malay Men / Lelaki Melayu - Gather Here (Complied)

didi

Recommended Posts

Ok I'm married mly 50 172 73 btm, Ada sesiapa sudi untuk temankan saya esok. Not looking for someone gorgeous or model look.

As I'm not good looking but pleasent to look at with Gud mannerism.

Pm me

Wah..tread ni semakin boring lah... Hmm semuanya setakat... Hi..nak ni dan tu.. Hmm I think we Malays are better than all these right.. Buat permulaan kita boleh jadikan pertemuaan di sini lebih seronok kalau kita berbual dan kenalkan diri kita lebih sedikit..setidaknya kita boleh timbulkan rasa mesra, hormat dan ingin berjumpa..Hee hee ini cuma pendapat saya aje...dengan ini saya mula dengan mengenalkan diri saya sendiri..kalau nak tahu lebih sila tanya ya..haa haa

Saya mulanya tertarik pada lelaki bila saya di hisap oleh seorang doktor Melayu pada zaman remaja saya.. Niat ke doktor nak ambil MC masa NS..mungkin sebab badan saya sungguh berotot-otot..doktor Biseksual ni terus tertarik pada saya..mula-2 dia kata nak check perut suruh saya baring..lepas tu dia membuka zip seluar saya. Kebetulan hari itu saya pakai g-string yg harangue.. Doktor ni fetish seluar salam agaknya. Dia terus membelek zakar saya..pelahan-2 zakar di goncangnya sehinggalah ianya tegang..tetiba doktor ni kolom zakar saya dan menghisapnya...

To each his own… let friends be many.. be happy always

Wah..tread ni semakin boring lah... Hmm semuanya setakat... Hi..nak ni dan tu.. Hmm I think we Malays are better than all these right.. Buat permulaan kita boleh jadikan pertemuaan di sini lebih seronok kalau kita berbual dan kenalkan diri kita lebih sedikit..setidaknya kita boleh timbulkan rasa mesra, hormat dan ingin berjumpa..Hee hee ini cuma pendapat saya aje...dengan ini saya mula dengan mengenalkan diri saya sendiri..kalau nak tahu lebih sila tanya ya..haa haa

Saya mulanya tertarik pada lelaki bila saya di hisap oleh seorang doktor Melayu pada zaman remaja saya.. Niat ke doktor nak ambil MC masa NS..mungkin sebab badan saya sungguh berotot-otot..doktor Biseksual ni terus tertarik pada saya..mula-2 dia kata nak check perut suruh saya baring..lepas tu dia membuka zip seluar saya. Kebetulan hari itu saya pakai g-string yg harangue.. Doktor ni fetish seluar salam agaknya. Dia terus membelek zakar saya..pelahan-2 zakar di goncangnya sehinggalah ianya tegang..tetiba doktor ni kolom zakar saya dan menghisapnya...

Best cerita :)

Baiklah, akan saya kongsi juga kisah "silam" saya.

Seperti Mamat, saya juga, mengalami kisah yang serupa tetapi bukannya dengan seorang doktor malah, seangkatan. Beliau adalah seorang theraphist jantung di Hospital Alexandra.

Kerap saya ke sana untuk membuat segala yang diperlukan seperti X-Ray, ECG dan sebagainya dan setiap kali ke sana, saya di rawat oleh theraphist yang sama. Jejaka kacukkan cina dan melayu. Seorang graduate dari NUS kalau tidak silap.

Dipendekkan cerita, hari terakhir untuk membuat ECG, pabila sahaja beliau ingin meletakkan jel di dada saya, saya mula membuat suara- suara yang mengghairahkan. Maklumlah, pada masa itu saya quite sporty. Ternyata, beliau juga memberikan tanda- tanda yang positif.

Beliau menguncikan pintu dan terjadilah kisah cinta asmaradana saya yang pertama. Haha. Ia berlanjutan buat beberapa bulan. Kami akan berjumpa dan kami akan berasmaradana dirumahnya atau di rumah saya.

Setelah beberapa bulan, kami putuskan hubungan Itu secara senyap. :(

Jikq difikirkan kembali, tidak dinafikan perasaan rindu itu bangkit dari dalam lubuk hati yang tidak seberaoa ni. Maklumlah, bekiau adalah cinta hati saya yang pertama. Beliau juga adalah yang pertama mengenalkan saya apa itu ertinya cinta. Haha.

Ok. Sudah saya kongsikan cerita saya yang tidak seberapa ni. Kalau hendak tahu lebih lanjut, sudilah PM saya ya? ;)

Yang lain bagaimana? :)

Ehh seronoknye cerita kamu..aku28... Cuma bab asmaradana tu tak begitu terperinci..haa haa

Kenapa ya tetiba bak putus tak bertali seperti lelayang terbang melayang..Hee hee? Tak usahlah sampai nak berPM..Hee hee Kat sini pun bleh cerita apa buat pengetahuan semua..dapat ambil iktibar..Yang baik kita jadikan teladan..tak baik jadi sempadan :-)

Ehh seronoknye cerita kamu..aku28... Cuma bab asmaradana tu tak begitu terperinci..haa haa

Kenapa ya tetiba bak putus tak bertali seperti lelayang terbang melayang..Hee hee? Tak usahlah sampai nak berPM..Hee hee Kat sini pun bleh cerita apa buat pengetahuan semua..dapat ambil iktibar..Yang baik kita jadikan teladan..tak baik jadi sempadan :-)

Haha. Apa yang boleh saya katakan, yang lepas tu kita lepaskan. Jangan dikenang- kenangkan selalu, nanti merana badan. Hehe.

Ohh dah melepas...harap-2 tangan tak bau tahi lah... Haa haa..jangan marah ya..gurau aje :-)

Naik seronok lah baca dan balas dalam bahasa kita...Hee Hee.

Satu lagi kisah dari saya... Ini dengan seseorang sebaya saya..doktor juga pekerjaannya..di gym tempat pertemuaannya.

Mula-2 kita berkenalan di dalam bilik kukusan (steam rm) dan dia mula berbual dengan saya. Wah pandai dia mengurat dengan alasan sebagai doktor dia boleh bantu periksa keupayaan dan kekuatan batin saya. Pada mulanya saya tolak perlawaannya tetapi setelah berkenalan lebih setengah tahun..saya kunjung kerumahnya di timur Singapura.

Hmm adengan di rumahnya sungguh tak seperti yang disangka..setibanya dibawa terus ke biliknya. Ditolak rebah ke atas katilnya dengan alasan kakak dan ibunya akan pulang segera. Di telanjangkan saya dengan pantas untuk diperiksa katanya..tetapi kenapa dia pun telanjang sama? Maklum lah ni masa diri masih hijau lagi sebab tu asyik tertanya-2 apa yang ingin di buatnya.

Bab pertama dia menindihkan badannya di atas badan saya..ingin mendengar degupan jangtung saya katanya. Kemudian dia menggesel-2 kemaluannya ke badan saya maka belaga lah sang naga berdua haa haa... Naganya dengan mudah memuntahkan spermanya.. Naga saya agak degil pula. Apa lagi dia cuba gunakan tangannya pula...tapi tak berjaya hinge berkeringat dahinya. Saya kata tak mengapa, lalu saya tanya apa lagi yang ingin diperiksa dia mahu lihat dubur saya pula. Dia mahu menusuk saya dengan sesuatu tapi saya menolaknya dan beralasan nak terkencing pula. Di kamar mandinya yang terbuka (open concept) saya terus mandi dan kencing berdiri..tanpa di sedari dia datang mandi bersama saya. Badan saya dipeluk erat dari belakang. Dengan sabun di tangan, zakar saya dibelai dan dikocok lagi. Kali ini rasanya nikmat sekali mungkin beralaskan bau sabun yang wangi dan deraian air mandian seperti hujan (rain shower) yang hinggap ke kulitku..saya akhirnya tewas dan lepaskan jutaan bakal janinku hanyut bersamaan air mandian...

• Aynie Nor changed the title to Satin
  • G_M locked this topic
  • G_M unlocked this topic